سیستم اتوماسیون خانگی هوشمند امکان کنترل دما، رطوبت، امنیت، چراغ‌ها، رسانه‌ها، نظارت تصویری و  موارد دیگر را از طریق دستگاه تلفن همراه به شما ارائه می‌دهد. این  سیستم‌ها امکان دسترسی و اعتماد به نفس را بدون توجه به جایی که زندگی  می‌کنید ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید آنها را به طور کامل در  اولویت‌های خود قرار دهید. هر کدام از مزیت‌های سیستم‌های اتوماسیون خانگی  بدون شک لبخندی به چهره شما می‌آورد و منجر به کاهش مصرف انرژی خانگی خواهد  شد.


صرفه‌جویی انرژی با سیستم اتوماسیون خانگی

سیستم‌های اتوماسیون خانگی باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه هزینه‌های خانه هوشمند می‌شوند! آنها همچنین در کاهش ردپای کربن به شما کمک می‌کنند. با برنامه  ریزی صحیح نور، دما، سایه‌بان‌ها و پنکه‌های سقفی به همراه استفاده از  دستورالعمل الکترونیکی مناسب، می‌توانند به طور ماهانه مصرف انرژی شما و  خانواده‌تان را کاهش دهند.

 

خاموش کردن چراغ‌ها با سیستم اتوماسیون خانگی

یک سیستم اتوماسیون خانگی می‌تواند هنگامی که بچه‌ها یا بزرگسالان فراموش می‌کنند هنگام ترک یک اتاق  چراغ‌ها را خاموش کنند، در مصرف انرژی صرفه جویی کند به این ترتیب که آنها  را به طور خودکار خاموش می‌کند. سنسورهای حرکتی تایید می‌کنند که چراغ‌ها  به منظور ایمنی و حفظ کارایی اتاق روشن شوند و در صورت نیاز چراغ‌های دیگر  را خاموش می‌کنند.

هیچ دلیلی برای اتلاف انرژی با روشن کردن لامپ‌های  یک اتاق خالی وجود ندارد، بنابراین سنسورهای حرکتی اطمینان حاصل می‌کنند که  در صورت لزوم فقط چراغ‌های مورد نیاز روشن بمانند. علاوه بر این،  می‌توانید نورپردازی را به گونه‌ای برنامه ریزی کنید که به طور خودکار نور  اتاق را به گونه‌ای تنظیم کنند که یک فضای جذاب ایجاد شود.

 

تنظیم درجه حرارت

سیستم اتوماسیون خانگی  این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تغییرات دما در سراسر خانه را برای  پاسخگویی به نیازهای خاص خود برنامه ریزی کنید. صرفه جویی در مصرف انرژی به  گونه‌ای مشهود است که هنگام عدم حضور در خانه، سیستم تهویه هوا و گرمایش  به طور خودکار خاموش شوند. تغییرات دما همچنین می‌توانند با سایر لوازم  الکترونیکی خودکار مانند پرده کرکره، فن و چراغ هماهنگ شوند. به عبارت  ساده‌تر، هنگامی که شما یک حالت قابل برنامه ریزی را برای دمای خانه خود  معرفی کنید، از صرفه جویی مداوم بهره‌مند خواهید شد.

 

پایین آوردن پرده کرکره

آیا تاکنون متوجه شده‌اید که اتاق در هنگام تابش  نور خورشید از پنجره، چقدر گرم می‌شود؟ نیازی به پرداخت هزینه برای سیستم  تهویه مطبوع به دلیل تاثیر نور خورشید از طریق پنجره نیست. سایه‌بان‌های  خودکار قابل برنامه ریزی هستند که در ساعات مشخصی از روز باز و بسته شوند و  خانه شما را خنک کنند. بعلاوه، می‌توانید از مزایای سایه‌بان‌های خودکار  که با لمس یک دکمه پایین می‌آیند بر روی کاناپه مورد علاقه خود برای تماشای  یک فیلم خانوادگی لذت ببرید!

 

پنکه‌های سقفی

پنکه‌های برنامه ریزی شده سقفی قادر به روشن و  خاموش شدن در مواقع از پیش تعیین شده هستند. آنها با گردش هوای خنک و گرم،  به سيستم‌های تهويه هوای مطبوع و گرمايش شما كمک می‌كنند. آنها باعث کاهش  مصرف انرژی در خانه می‌شوند و به طور مداوم در هزینه‌های مصرف انرژی شما  صرفه جویی می‌کنند.

 

فرمان خاموشی اتوماتیک

در حالی که با عجله از خانه خارج می‌شوید، آیا  تاکنون تجربه کرده‌اید که به طور تصادفی تلویزیون خود را روشن رها کرده  باشید؟ ممکن است با عجله به یک جلسه مهم یا حتی مرخصی رفته باشید. سیستم اتوماسیون خانگی شما می‌تواند به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا از راه دور دستگاه‌های  الکترونیکی که هنوز در حال اجرا هستند را خاموش کنید یا تغییر وضعیت دهید.

روش‌های مختلفی برای فعال کردن یک قابلیت خانگی  کامل یا سفارشی، در رابطه با فرمان خاموشی وجود دارد: با تجهیز کردن سیستم  امنیتی به سیگنال‌های یک سنسور حرکتی و سنسور بستن درب ورودی. ویژگی فرمان  خاموشی اتوماتیک به شما این آرامش خاطر را می‌دهد که هیچ موردی را فراموش  نکرده و ابزاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی شما باشد.

 

مصرف انرژی در حالت آماده کار را کاهش دهید

به طور شگفت‌آوری، دستگاه‌های مختلف حتی در هنگام  خاموش بودن، مقدار معقولی انرژی مصرف می‌کنند، از خشک کن و توستر گرفته تا  مایکروویو. انرژی مورد استفاده در وسایلی که وصل شده‌اند و هنوز خاموش  هستند، تا ده درصد قبض ماهانه برق شما را تشکیل می‌دهند. در گذشته، تنها  راه جلوگیری از این هدررفت انرژی، خاموش کردن وسایل در صورت عدم استفاده از  آنها بود. سیستم اتوماسیون خانگی شما می‌تواند حالت‌های آماده به کار دستگاه را حذف کند و عملکرد مناسب و موثری در صرفه جویی مصرف ماهانه برق شما داشته باشد.

شما می‌توانید از مزایای بسیاری که در سیستم اتوماسیون خانگی وجود دارد از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های خانگی  بهره‌مند شوید. برای مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید و با  مزایای سیستم‌های اتوماسیون خانگی آشنا شوید. فن‌آوری‌های سفارشی و راه  حل‌های ساده می‌توانند زندگی شما را ساده‌تر کنند تا بتوانید از جنبه‌های  مهم زندگی خود لذت ببرید.