آبیاری هوشمند

آبیاری هوشمند و دیوار سبزگیاهان شما از طریق سیستم های آبیاری هوشمند در برنامه ریزی از پیش تعیین شده یا به صورت دستی از طریق گجت های هوشمند شما آبرسانی خواهند شد.

آبیاری هوشمند

سیستم های آبیاری هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا

آبیاری و نظارت ب رسلامت گیاهان خود را به تکنولوژی بسپارید.


هوشمند سازی سیستم های آبیاری، از یک گلدان تا زمین های کشاورزی

زمان بندی آبیاری

شما می توانید سیستم آبیاری هوشمند خود را زمان بندی نموده تا در ساعت های مشخص و به میزان مورد نظر شما، گیاهان به صورت هوشمند آبیاری شوند.

زمان بندی آبیاری بر اساس نیاز گیاه

با استفاده از سیستم های نظارتی و هوشمند سازی آبیاری، هر گیاه بر اساس گونه و میزان نیاز خود آبیاری خواهد شد.

سنسورهای رطوبت خاک و میزان املاح

در هر لجظه از شرایط خاک باغ، باغچه، باغ بام و زمین های کشاورزی و زراعی خود آگاه شوید. این سنسورهای شرایط بیش از 10000 گیاه مختلف را در خود ذخیره دارند.

سناریو نویسی برای آبیاری ها

با هوشمند سازی سیستم های آبیاری می توانید زمان شروع آبیاری و میزان آب مورد احتیاج برای هر گیاه را کنترل کنید. در زمانی که باران مشغول باریدن است آبیاری متوقف شود، در ساعت هایی که تابش خورشید بیش از اندازه است و باعث آسیب گیاه می گردد آبیاری را به تعویق بیندازید و ...

کنترل هوشمند آبیاری از طریق تلفن همراه، دستیار صوتی، پیامک و پنل SMS و اتوماسیون

کنترل سیستم های هوشمند آبیاری از روش های مختلفی قابل انجام است. نرم افزار ساختمان هوشمند، دستیار صوتی، پنل SMS و اتوماسیون. همچنین در هر زمان وضعیت خاک را در تلفن همراه خود مشاهده نمایید.


 کنترلرگرهای آبیاری هوشمند فاکتور های مختص آن محل مانند نوع خاک را در نظر گرفته و تعداد دفعات و مدت آبیاری را تنظیم می کنند و شما می توانید همانطور که در منزل نشسته اید، زمین و فضای مورد نظر را با گوشی همراه هوشمند خود کنترل، آبیاری و نظارت کنید. و با توجه به آنالیزهایی که سیستم در اختیار شما قرار می دهد، مکانیزم آبیاری خود را بهبود ببخشید و هم در وقت و هم هزینه تا حد بسیار زیادی صرفه جویی نمایید.

تجهیزات آبیاری هوشمند

آبیاری هوشمند از سنسورهای الکترونیکی مدرن استفاده می کنند ، که قادر به جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری برای شروع و متوقف کردن آبیاری هستند. این دستگاه ها تصمیمات را به دستگاههای کنترل کننده الکترونیکی که سیستم آبیاری قطره ای یا بارانی را کنترل می کنند ، منتقل می نمایند.

در سیستم آبیاری هوشمند با استفاده از تعدادی سنسور، کنترل گر و ماژولی که امکان کنترل این سنسور های توسط تاچ پنل هوشمند  و اپلیکیشن موبایل که هر دو نسخه آندروید و ios را پشتیبانی می کند، می توانید مکانیزم آبیاری هوشمند برای ویلا و باغ خود داشته باشید و بدون دغدغه و در هر زمان و مکان، امکان کنترل آن را داشته باشید. همچنین آبیاری هوشمند قابلیت کنترل استخر، سونا و جکوزی را دارد و می توانید مراحل آماده سازی آن ها برای استفاده را با استفاده از گوشی موبایلتان کنترل کنید.

سیستم آبیاری هوشمند


مزایای سیستم آبیاری هوشمند 

  • آبیاری هوشمند باغ و فضای سبز
  • آماده سازی استخر،سونا و جکوزی طبق زمان بندی و از راه دور
  • قابلیت تنظیم آبیاری براساس دما، زمان و رطوبت خاک
  • قابلیت فعال سازی سیستم آبیاری توسط تاچ پنل مرکزی، کلیدهای لمسی و اپلیکیشن حتی از راه دور
  • صرفه جویی در مصرف آب
  • دریافت گزارش و آنالیزهای سیستم آبیاری جهت بهبود بخشیدن روش های آبیاری